DUK

Pasirinkite savo klausimą

 • Mūsų veikla

  MB Darbštuolė

  įm. k. 303005692

  A.s. LT16 7300 0101 5069 2954

  Swedbank, AB

  Prekyba vykdome internetinėje parduotuvėje www.darbstuole.eu

  Dėmesio!!!

  Turite klausimų. Rašykire mums el. paštu Info@darbstuole.eu arba paskambinkite +370 689 48095

  Mūsų parduotuvėje Jūs rasite:

  -Kokybiškų prekių savo rankdarbiams.

  -Didelį pasirinkimą įvairių įrankių, priedų ir aksesuarų rankdarbiams.

  -Gausų pasirinkimą siuvinėjimo, siuvimo, mezgimo bei nėrimo siūlų.

  -Platų pasirinkimą siuvinėjimo rinkinių.

  -Nuolatos atnaujinamą asortimentą.

  -Daugybę nuolaidų ir akcijų.

 • Nova Sloboda

  Šiuo metu komplektuojamas naujas Nova Sloboda užsakymas. Kviečiame užsisakyti patikusi rinkinį, apie mokėjimą už užsakymą atsiųsime jums pakartotinai, kai jau lauksime siuntos iš gamintojo ir būsime gavę patvirtinimą. Tad užsakius iš anksto už rinkinį prašome nemokėti.

  Nova Sloboda katalogą galite pavartyti čia

 • Privatumo politika

  1. Pardavėjas saugo ir gerbia elektroninės parduotuvės klientų privatumą. 2. Pirkėjas, užsakydamas prekes atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus savo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą. 3. Pirkėjas, sutikdamas, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių pardavimo Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje tikslu, taip pat sutinka, kad jo nurodytais el. pašto adresu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, kurie būtini prekių užsakymui įvykdyti. 4. Pirkėjas, nepageidaujantis, kad jo el. pašto adresas būtų tvarkomas tiesioginės rinkodaros tikslu ar, kad jo telefono numeris būtų tvarkomas tiesioginės rinkodaros tikslu, turi informuoti apie tai Pardavėją, iš Taisyklių 2.2. punkte numatyta tvarka nurodyto el. pašto adreso išsiųsdamas pranešimą el. pašto adresu, 10 punkte nurodytu Pardavėjo rekvizituose. 5. Pardavėjas patvirtina, jog Pirkėjo nurodyti asmens duomenys bus tvarkomi tik prekių ir paslaugų pardavimo e-parduotuvėje, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros (išskyrus atvejus, kai Pirkėjas Taisyklių 2.5. punkte nurodyta tvarka praneša, kad nepageidauja, jog jo asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu) tikslais. 6. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka. 7. Pardavėjas turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo politikos nuostatas. Bet kokie Privatumo politikos pasikeitimai bus skelbiami ir viešai matomi elektroninėje parduotuvėje www.darbstuole.eu. Tolimesnis naudojimasis Pardavėjo elektroninės parduotuvės www.darbstuole.eu paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi tarp Pardavėjo ir Pirkėjo iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka. 8. Duomenų tvarkytojai: elektroninės parduotuvės valdytojas AB "Lietuvos paštas". Perduodama informacija reikalinga siuntų pristatymui. UAB "Omniva LT". Perduodama informacija reikalinga siuntų pristatymui.
 • Užsakymo patvirtinimas

  Patvirtinimas automatiškai išsiunčiamas į jūsų el.pašto dėžutę iškart kai tik patvirtinate užsakymą, tačiau kai kurios pašto dėžutės blokuoja pranešimus (arba juos nukreipia į spam katalogą). Jei per 2 darbo dienas negavote užsakymo patvirtinimo, prašome mus informuoti el.adresu: info@darbstuole.eu. Taip pat susisiekite su mumis el. adresu: info@darbstuole.eu, jei po apmokėjimo per 3 darbo dienas negavote pranešimo, kad apmokėjimas gautas.
 • Kiek kainuos siuntimas?

  Siuntimas registruotu paštu (AB "Lietuvos paštas"). Visas siuntas Lietuvoje siunčiame ragistruotu paštu AB "Lietuvos paštas". Siuntos kaina 2,5 Eur. Paštomatu Omniva - 2,2 Eur perkantiems iki 35 Eur, o perkantiems už 35 Eur ir daugiau siuntimas nemokamas.

  Turite klausimų dėl prekės sandėlyje:

  skambinkite

  868460988 Vida

  Šeštadieniais, sekmadienis: nedirbame

  Siuntimas registruotu paštu (AB "Lietuvos paštas") į užsienį - Kaina ES šalims 6 Eur, kai siuntos svoris nedidesnis nei 0,5 kg, virš 0,5 kg 12 Eur.

 • Per kiek laiko gausiu užsakymą?

  Užsakius prekes, jos išsiunčiamos per 2-5 darbo dienas po to, kai gausime Jūsų apmokėjimo patvirtinimą. Norime informuoti, kad ne visos prekės gali būti išsiųstos per minėtą terminą, apie ilgesnį kai kurių prekių pristatymo terminą informuosime atskiru elektroniniu laišku, tokiu atveju užsakymas neanuliuojamas ir prekės išsiunčiamos sukomplektavus pilnai. Jeigu yra užrašas "prekė pagal užsakymą" tai tokia prekė pristatoma į mūsų sandėlį per 1-8 savaites, apie konkretų terminą informuosime elektroniniu laišku.

  Dėmesio Dimensions rinkinių nesandėliojame, tačiau kartą per mėnesį užsakome iš gamintojo siuntą. Rinkinių pristatymas gali užtrukti iki 8 sav.

  Dėmesio Skrebinimo priemones sandėliuojame ne visas esančias mūsų parduotuvėje, todėl jų atsivežimas trunka 3-6 savaites.

 • Kokie atsiskaitymo būdai?

  1. Išankstinis apmokėjimas AB "Swedbank".

  Gavę jūsų užsakymą, elektroniniu paštu atsiųsime rekvizitus ir informuosime apie prekių išsiuntimo terminą.

  2. Opay sistemą

  Tvirtinant užsakymą galite pasirinkti mokėjimą per Opay sistemą, lėšos įskaitomos iškarto. Apie prekių išsiuntimą informuosime el laišku.

 • Lojalumas ir nuolaidos

  Pirkdami mūsų parduotuvėje jūs kaupiate taškus. Sukauptais taškais galėsite apmokėti iki 10% savo pirkinio sumos. 10 išleistų eurų lygu 1 taškai, 1 taškas įvertinamas 0.1 Eur.

  Pasiliekame teisę keisti lojalumo taškų vertę. 

 • Garantijos prekėms

  Mūsų elektroninė parduotuvė www.darbstuole.eu taiko garantijas įstatymo numatyta tvarka, vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo". Tai yra: jei pastebimas prekės defektas ar trūkumas, kliento pageidavimu šis trūkumas arba pašalinamas, arba prekė pakeičiama. Jei prekės trūkumo pašalinti nepavyksta, arba nėra prekės kuria būtų galima ją pakeisti, tokiu atveju prekę galima grąžinti ir atgauti visą jos pirkimo kainą, arba pasilikti prekę ir gauti nuolaidą. Garantija netaikoma prekėms, kurios sugadintos dėl netinkamo naudojimo, sugadintoms siuntimo metu dėl netinkamo tarnybų darbo. Grąžinimas netaikomas siūlams, pateikus užsakymą ir apmokėjus tokiu atveju užsakymas neanuliuojamas ir pilnai sukomplektavus siunčiamas užsakovui.

 • Prekių gražinimas

  Jei įsigytas prekė Jums nepatiko ar netiko, galite ją grąžinti.

  Jei padarėte užsakymą ir jį apmokėjote, o po to apsigalvojete, kad prekių nenorite kol jos dar neišsiųstos taikomas 5 Eur mokestis. (kuris atskaičiuojamas iš grąžinamos sumos)

  Grąžinimas už siuntinio išlaidas nedengiams, gavus prekę, mes grąžinsime Jums pinigus už įsigytą prekę.
  Prekę galite grąžinti per 7 dienas nuo gavimo dienos.
  Prekės grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje.
  Prekės išvaizda
  Prekės nebus priimamos atgal, jei:
  • Buvo vartojamos.
  • Prekės pakuotė buvo pažeista, praplėšta ar sugadinta
  • Buvo sugadintos
  • Nebuvo išsaugotos jų vartojamosios savybė.
  • Prarado prekinę išvaizdą.
  Pinigų grąžinimo procedūra
  Jūsų gražinamos prekės pristatomos į sandėlį, kuriame mes įvertinsime, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekės grąžinimo į sandėlį.
  Pinigų negrąžiname už karpomas ir matuojams preke, muline siūlus, bei jei prekė buvo užsakyta pirkėjui pagal specialų užsakymą.

Užduokite savo klausimą

 • Vardas*
 • El. paštas*
 • Klausimas*