DUK

Pasirinkite savo klausimą

 • Mūsų veikla

  MB Darbštuolė

  įm. k. 303005692

  Švitrigailos 11A, 233 kabinetas Vilnius

  (įėjimas iš šono)

  A.s. LT52 7044 0600 0788 3904

  AB SEB Bankas

  Prekyba vykdome internetinėje parduotuvėje www.darbstuole.eu ir adresu Švitrigailos 11A, 233 kab. Vilnius

  Dėmesio!!! Prekių kainos parduotuvėje ir internetinėje parduotuvėje suvienodinome.

  turite klausimų. Rašykire mums el. paštu Info@darbstuole.eu arba paskambinkite +370 689 48095

  Taip pat adresu Švitrigailos 11A 233 kab. veikia drabužių taisyklėlė

  Mūsų parduotuvėje Jūs rasite:

  -Kokybiškų prekių savo rankdarbiams.

  -Didelį pasirinkimą įvairių įrankių, priedų ir aksesuarų rankdarbiams.

  -Gausų pasirinkimą siuvinėjimo, siuvimo, mezgimo bei nėrimo siūlų.

  -Platų pasirinkimą siuvinėjimo rinkinių.

  -Nuolatos atnaujinamą asortimentą.

  -Daugybę nuolaidų ir akcijų.

 • Nova Sloboda

  Šiuo metu komplektuojamas naujas Nova Sloboda užsakymas. Kviečiame užsisakyti patikusi rinkinį, apie mokėjimą už užsakymą atsiųsime jums pakartotinai, kai jau lauksime siuntos iš gamintojo ir būsime gavę patvirtinimą. Tad užsakius iš anksto už rinkinį prašome nemokėti.

  Nova Sloboda katalogą galite pavartyti čia

 • Privatumas

  Norime Jus informuoti, kad ši svetainė gerbia Jūsų privatumą. Registruojantis pateikti vartotojo duomenys (vardas, pavardė, adresas, elektroninio pašto adresas ir kita) nebus viešinama ar teikiama tretiesiems asmenims, Jūsų duomenys bus naudojami tik vykdant užsakymus. Jei norite gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar ištrinti, kreipkitės į mus el. paštu info@darbstuole.eu
 • Užsakymo patvirtinimas

  Patvirtinimas automatiškai išsiunčiamas į jūsų el.pašto dėžutę iškart kai tik patvirtinate užsakymą, tačiau kai kurios pašto dėžutės blokuoja pranešimus (arba juos nukreipia į spam katalogą). Jei per 2 darbo dienas negavote užsakymo patvirtinimo, prašome mus informuoti el.adresu: info@darbstuole.eu. Taip pat susisiekite su mumis el. adresu: info@darbstuole.eu, jei po apmokėjimo per 3 darbo dienas negavote pranešimo, kad apmokėjimas gautas.
 • Kiek kainuos siuntimas?

  Siuntimas registruotu paštu (AB "Lietuvos paštas"). Visas siuntas Lietuvoje siunčiame ragistruotu paštu AB "Lietuvos paštas". Siuntos kaina 1.9 Eur. Paštomatu Omniva - 1,7 Eur perkantiems iki 35 Eur, o perkantiems už 35 Eur ir daugiau siuntimas nemokamas.

  Prekių atsiėmimas parduotuvėje "Darbštuolė", mus rasite nauju adresu.

  Švitrigailos 11A, Vilnius

  Parduotuvės darbo laikas:

  Būtinai pasiskambinkite dėl atsiėmimo:

  868460988 Vida

  Šeštadieniais, sekmadienis: nedirbame

  Siuntimas registruotu paštu (AB "Lietuvos paštas") į užsienį - Kaina ES šalims 6 Eur, kai siuntos svoris nedidesnis nei 0,5 kg, virš 0,5 kg 12 Eur.

 • Per kiek laiko gausiu užsakymą?

  Užsakius prekes, jos išsiunčiamos per 2-5 darbo dienas po to, kai gausime Jūsų apmokėjimo patvirtinimą. Norime informuoti, kad ne visos prekės gali būti išsiųstos per minėtą terminą, apie ilgesnį kai kurių prekių pristatymo terminą informuosime atskiru elektroniniu laišku, tokiu atveju užsakymas neanuliuojamas ir prekės išsiunčiamos sukomplektavus pilnai. Jeigu yra užrašas "prekė pagal užsakymą" tai tokia prekė pristatoma į mūsų sandėlį per 1-8 savaites, apie konkretų terminą informuosime elektroniniu laišku.

  Dėmesio Dimensions rinkinių nesandėliojame, tačiau kartą per mėnesį užsakome iš gamintojo siuntą. Rinkinių pristatymas gali užtrukti iki 8 sav.

  Dėmesio Skrebinimo priemones sandėliuojame ne visas esančias mūsų parduotuvėje, todėl jų atsivežimas trunka 3-6 savaites.

 • Kokie atsiskaitymo būdai?

  1. Išankstinis apmokėjimas AB "SEB bankas".

  Gavę jūsų užsakymą, elektroniniu paštu atsiųsime rekvizitus ir informuosime apie prekių išsiuntimo terminą.

  2. Apmokėjus pavedimu, užsakymą galite atsiimti parduotuvėje.

  Prekes galėsite atsimti mūsų parduotuvėje. Mus rasite Švitrigailos 11A-233

  Taip pat jei norite ir susimokėti grynais atsiimant, parašykite tai pastabose, mes surinksime usakymą ir jus apie tai informuosime, kad galite atsiimti ir suimokėti grynais.

  Užsakymų atsiėmimo klausimais prašome pasiskambinti 868460988 Vida (nuo 9 iki 15 val)

  Jei pasirenkate šį atsiėmimo būdą, sulaukite mūsų laiško su pranešimu, kad užsakymas jau surinktas ir laukia jūsų :)

 • Garantijos prekėms

  Mūsų elektroninė parduotuvė www.darbstuole.eu taiko garantijas įstatymo numatyta tvarka, vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo". Tai yra: jei pastebimas prekės defektas ar trūkumas, kliento pageidavimu šis trūkumas arba pašalinamas, arba prekė pakeičiama. Jei prekės trūkumo pašalinti nepavyksta, arba nėra prekės kuria būtų galima ją pakeisti, tokiu atveju prekę galima grąžinti ir atgauti visą jos pirkimo kainą, arba pasilikti prekę ir gauti nuolaidą. Garantija netaikoma prekėms, kurios sugadintos dėl netinkamo naudojimo, sugadintoms siuntimo metu dėl netinkamo tarnybų darbo. Grąžinimas netaikomas siūlams, pateikus užsakymą ir apmokėjus tokiu atveju užsakymas neanuliuojamas ir pilnai sukomplektavus siunčiamas užsakovui.

 • Prekių gražinimas

  Jei įsigytas prekė Jums nepatiko ar netiko, galite ją grąžinti.

  Jei padarėte užsakymą ir jį apmokėjote, o po to apsigalvojete, kad prekių nenorite kol jos dar neišsiųstos taikomas 5 Eur mokestis. (kuris atskaičiuojamas iš grąžinamos sumos)

  Grąžinimas už siuntinio išlaidas nedengiams, gavus prekę, mes grąžinsime Jums pinigus už įsigytą prekę.
  Prekę galite grąžinti per 7 dienas nuo gavimo dienos.
  Prekės grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje.
  Prekės išvaizda
  Prekės nebus priimamos atgal, jei:
  • Buvo vartojamos.
  • Prekės pakuotė buvo pažeista, praplėšta ar sugadinta
  • Buvo sugadintos
  • Nebuvo išsaugotos jų vartojamosios savybė.
  • Prarado prekinę išvaizdą.
  Pinigų grąžinimo procedūra
  Jūsų gražinamos prekės pristatomos į sandėlį, kuriame mes įvertinsime, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekės grąžinimo į sandėlį.
  Pinigų negrąžiname už karpomas ir matuojams preke, muline siūlus, bei jei prekė buvo užsakyta pirkėjui pagal specialų užsakymą.

Užduokite savo klausimą

 • Vardas*
 • El. paštas*
 • Klausimas*