1. Informacija apie darbstuole.eu

1.1. e. puslapis darbstuole.eu priklauso MB "Darbštuolė", įmonės kodas 303005692, buveinės adresas Žalioji a. 3, pašto kodas 02232, Vilnius. Asmens duomenų tvarkymo taisyklės nustato www.darbstuole.eu svetainės lankytojų ir elektroninių informacijos kanalų (toliau – „Interneto svetainė“), registruotų lankytojų (toliau – „Naudotojas“), pirkimo užsakymus naudojantis Interneto svetaine pateikiančių darbstuole.eu klientų (toliau – „Klientas“) asmens duomenų tvarkymo principus.

1.2. Tvarkydama asmens duomenis darbstuole.eu veikia kaip duomenų valdytojas ir nustato asmens duomenų tvarkymo tikslus ir priemones

1.3. dėl duomenų apsaugos prašome kreiptis info@darbstuole.eu

2. Kokius duomenis tvarkome?

2.1. Klientų pateikta informacija. Mes tvarkome asmens duomenis, kuriuos pateikiate mums registruodamiesi darbstuole.eu arba pateikdami pirkimo užsakymą.

2.2. Šiuos duomenis sudaro: el. pašto adresas, vardas ir pavardė, adresas, telefono numeris, prisijungimo ir identifikavimo duomenys, informacija apie užsakytas prekes ar paslaugas, informacija apie užsakymą ir jo vykdymą. Jei pageidaujate, taip pat galite nurodyti kitą informaciją, pavyzdžiui, darbdavio adresą ar gimimo datą arba pastabą apie pageidaujamus pristatymo laikus.

2.3. Informacija iš „Facebook“. Jei registruositės naudodami „Facebook“ socialinio tinklo paskyrą, darbstuole.eu suteikiama prieiga prie Jūsų viešai rodomo profilio, gimimo datos, informacijos apie dabartinę gyvenamąją vietą ir el. pašto adresą. Jūsų „Facebook“ viešai rodomame profilyje taip pat gali būti matomas jūsų vardas ir pavardė, profilio nuotrauka, amžiaus kategorija, informacija apie jūsų lytį ir kita vieša informacija, priklausanti nuo jūsų pasirinkimo.

2.4. Informacija gauta naudojant slapukus. Siekdama tobulinti savo reklamines kampanijas bei produktų ir paslaugų pasiūlymus, darbstuole.eu naudoja informaciją apie Klientų įsigytas prekes. Jei leidote savo naršyklėje išsaugoti slapukus ir sutinkate su jų naudojimu, darbstuole.eu slapukų pagalbą gaus informaciją apie jūsų lankymąsi Interneto svetainėje, peržiūrėtus produktus ir kitą veiklą Interneto svetainėje.

2.5. darbstuole.eu nerenka ar bet kaip kitaip netvarko jokių specialių kategorijų asmens duomenų, įskaitant, pavyzdžiui, informacijos apie jūsų sveikatą, tikėjimą ar įsitikinimus, ir pan.

3. Kokiu tikslu tvarkome asmens duomenis?

3.1. Norėdami įvykdyti jūsų pirkimo užsakymą, t.y. įvykdyti darbstuole.eu ir Kliento sudarytą užsakymą, mes naudojame jūsų vardą, pavardę ir kontaktinius duomenis. Šiuo atveju duomenų tvarkymas apima pirkimo užsakymo ir administravimo procesą , įskaitant apmokėjimą už įsigytas prekes ir jų pristatymą. Asmens duomenų tvarkymas vykdomas remiantis užsakymo sudarymo ir vykdymo tikslu arba siekiant įvykdyti mums privalomas teisines prievoles. Jums nepateikus duomenų, darbstuole.eu negalės administruoti jūsų pirkimo užsakymo.

3.2. Siekdama Klientams pranešimų forma pasiūlyti įsigyti savo produktus, darbstuole.eu naudoja, elektroninio pašto adresą, jeigu klientas yra davęs sutikimą gauti mūsų naujienlaiškius. Tokiu atveju mes siunčiame pranešimus apie naujus produktus ir naujienas mūsų e parduotuvėje. Asmens duomenų tvarkymą vykdome siekdami įgyvendinti darbstuole.eu teisėtus interesus. Jūs turite teisę bet kuriuo metu atsisakyti tokių pranešimų prenumeratos arba kitaip pareikšti nesutikimą su tokiu asmens duomenų tvarkymu. Pranešimus galime siųsti Klientams, kurie užsiregistruoja po šių taisyklių įsigaliojimo ir pateikia užsakymus darbstuole.eu, remiantis laisvanoriškai duotu sutikimu gauti naujienlaiškius. Naujienlaiškių neužsiprenumeravimas neturi įtakos pirkimo užsakymo įvykdymui. Sutikimą gauti darbstuole.eu pranešimus jūs galite duoti registruodamiesi ar vėliau, Naudotojo paskyros parinktyse taip pat sutikimą galite bet kada atšaukti. Atkreipkite dėmesį, kad darbstuole.eu gali užsiregistruoti tik vyresni nei 16 metų asmenys. Jums atšaukus sutikimą mes nebenaudosime Jūsų duomenų pranešimams siųsti.

3.3. Siekdama pristatyti darbstuole.eu ir pasiūlyti savo produktus Klientams siunčiamuose pranešimuose, darbstuole.eu naudos Jūsų el. pašto adresą. Toks asmens duomenų tvarkymas atliekamas tik remiantis jūsų sutikimu gauti pranešimus, kuris yra visiškai laisvanoriškas. Net ir nedavę tokio sutikimo, galite visa apimtimi naudotis mūsų Interneto svetaine. Savo sutikimą darbstuole.eu Jūs duodate naudodamiesi darbstuole.eu prenumeratos forma. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti spustelėdami kiekviename pranešime esančią atitinkamą nuorodą.

3.4. Siekiant paprastesnio ir spartesnio užsakymo proceso, mes naudojame jūsų duomenis, kuriuos pateikėte registruodamiesi darbstuole.eu kliento profilyje arba pateikdami ankstesnį pirkimo užsakymą. Šie duomenys naudojami išankstiniam užsakymo formos užpildymui, siekiant supaprastinti būsimus pirkimus. Šiuo tikslu mes tvarkome jūsų tapatybės nustatymo, kontaktinius duomenis, adresą ir prisijungimo duomenis, reikalingus pirkimų užsakymų įvykdymui arba ikisutartinių įsipareigojimų, tokių kaip Naudotojo paskyros tvarkymas, įgyvendinimui. Tokių duomenų išankstinis nenurodymas nedaro neigiamos įtakos Jūsų pirkimo užsakymo užpildymui. Naudotojo profilio ar registracijos duomenis galite ištrinti ar pakeisti kaip nurodyta šio dokumento 4 punkte.

3.5. Siekdama vykdyti teisinius įsipareigojimus susijusius su skundų dėl darbstuole.eu prekių ar paslaugų priėmimu ir nagrinėjimu, darbstuole.eu tvarkys skundo formoje pateikiamą informaciją. Toks asmens duomenų tvarkymas atliekamas siekiant įvykdyti mums nustatytas teisines prievoles. Jei manote, kad jūsų įsigyta prekė turi trūkumų, galite pateikti mus pretenziją. Tokiu atveju mes tvarkome jūsų tapatybės, kontaktinius, adreso duomenis ir informaciją apie užsakytas prekes ar paslaugas, apie sutartį ir apie sutarties vykdymą. Mes tvarkome asmens duomenis apie jus, kurie yra būtini, kad galėtume išspręsti jūsų skundą ir taip įvykdyti kitus iš sutarties kylančius mūsų įsipareigojimus.

3.6. Siekdama tikslingesnio reklamos organizavimo ir darbstuole.eu pardavimų skatinimo, naudodama slapukus tvarko informaciją apie apsilankymus Interneto svetainėje, peržiūrėtus produktus ir kitus Interneto svetainėje atliekamus veiksmus. Toks asmens duomenų tvarkymas galimas tik remiantis jūsų sutikimu slapukų naudojimui. Šis sutikimas yra visiškai laisvanoriškas. Remdamasi aukščiau pateiktais duomenimis, darbstuole.eu renka statistiką, analizuoja ir teikia ataskaitas apie naudotojų veiksmus Interneto svetainėje. Jais remiantis galima tikslingiau nukreipti reklamą arba pritaikyti Interneto svetainės turinį pagal tai, kas jus iš tikrųjų domina ir ko ieškote. Šiuo atveju asmens duomenų tvarkymas paprastai yra automatizuotas. 

3.7. Slapukai taip pat naudojami darbstuole.eu partnerių programos įgyvendinimui, tai yra jų pagalba renkama informacija, ar per 30 dienų nuo darbstuole.eu reklaminio skelbimo paspaudimo įsigijote kokių nors prekių kitose svetainėse. Toks asmens duomenų tvarkymas galimas tik remiantis jūsų sutikimo su šių slapukų naudojimu, kurį prieš tai davėte mūsų partnerių interneto svetainėje pagrindu, t.y. interneto svetainėje, kurioje spustelėjote momon.lt reklaminį skelbimą. Jei duodate tokį sutikimą ir tuo pačiu sutinkate, kad slapukai būtų saugomi šiems tikslams darbstuole.eu svetainėje, šie slapukai bus naudojami vadovaujantis slapukų politika.

3.8. Norėdami užtikrinti tinkamą Klientų aptarnavimą, mes naudosime jūsų vardą ir el. pašto adresą, kuriuos jūs pateikėte tam skirtame interneto svetainės pokalbių lange prieš pradėdami internetinį pokalbį su darbstuole.eu darbuotojais. Pateikdami savo duomenis, jūs išreiškiate sutikimą su pirmiau nurodytų duomenų tvarkymu. Šių duomenų mes nenaudosime kitais tikslais, nei tinkamam klientų aptarnavimui internetinio pokalbio metu užtikrinti.

4. Sutikimo atšaukimas ir reklaminių pranešimų siuntimo atsisakymas

4.1. darbstuole.eu Klientai gali bet kuriuo metu atsisakyti reklaminių pranešimų siuntimo:

  • paspaudę kiekvieno pranešimo apačioje esančią atitinkamą nuorodą;
  • naudotojo paskyros nustatymuose;
  • pareikšdami nesutikimą su darbstuole.eu vykdomu asmens duomenų tvarkymu el. paštu info@darbstuole.eu arba kitais šiose taisyklėse nurodytais kontaktais.

4.2. Slapukai. Jei norite savo įrenginyje atsisakyti slapukų išsaugojimo, galite pakeisti nustatymus savo naršyklėje. Jums atsisakius visų slapukų, tam tikros Interneto svetainės dalys gali veikti netinkamai.

5. Kas turi prieigą prie asmens duomenų?

5.1. Visų pirma asmens duomenis tvarko darbstuole.eu ir jos darbuotojai. Visiems prieigą prie asmens duomenų turintiems asmenims galioja konfidencialumo pareiga kuri išlieka galioti ir nutraukus darbo santykius su darbstuole.eu.

5.2. darbstuole.eu kaip duomenų valdytojas asmens duomenų tvarkymui yra pasitelkusi kitus subjektus - duomenų tvarkytojus. Duomenų tvarkytoju laikomas bet kuris subjektas, kuris darbstuole.eu pavedimu tvarko asmens duomenis darbstuole.eu nustatytais tikslais. Jei reikalingas jūsų sutikimas su tvarkymu jūsų duomenis tvarkytojams perduodame tik tuo atveju, jei jis buvo gautas. Tvarkytojams teikiame tik jų paslaugoms teikti reikalingus duomenis. Toliau nurodyti subjektai yra darbstuole.eu pasitelkti duomenų tvarkytojai:

“OMNIVA LT” 

Facebook, Inc. (internetinės rinkodaros priemonės)

6. Kiek trunka mūsų vykdomas jūsų duomenų tvarkymas?

6.1.darbstuole.eu tvarko asmens duomenis visą pirkimo užsakymų administravimo laikotarpį, įskaitant apmokėjimą už prekes ir jų pristatymą. Pagal teisės aktus darbstuole.eu saugo tam tikrus apskaitos dokumentuose esančius duomenis.

6.2. Rinkodaros pranešimai Klientams rinkodaros pranešimai siunčiami tol, kol asmuo atsisakys jų gavimo arba kol bus pareikštas nesutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo šiuo tikslu. Tačiau tokie pranešimai siunčiami ne ilgiau kaip 10 metų. Po to darbstuole.eu paprašys jūsų duoti naują sutikimą.

6.3. Naudojant slapukus rinkodaros tikslu surinktus duomenis darbstuole.eu tvarko visą jūsų sutikimo naudoti slapukus galiojimo laiką, t. y. laikotarpį, kurį leidžiate saugoti slapukus savo naršyklėje, arba iki tokio sutikimo atšaukimo.

6.4. darbstuole.eu tolesnį asmens duomenų tvarkymą pasibaigus minėtiems laikotarpiams vykdo tik tuo atveju, kai tai būtina vykdant iš darbstuole.eu taikomų teisės aktų kylančius įsipareigojimus.

7. Kokias teises turite?

7.1. Dėl asmens duomenų tvarkymo galite susisiekti su darbstuole.eu ir paprašyti:

  • Informacijos apie darbstuole.eu tvarkomus asmens duomenis, apie asmens duomenų tvarkymo tikslą ir pobūdį, įskaitant informaciją apie asmens duomenų gavėjus. Bendro pobūdžio informacija apie asmens duomenų tvarkymo veiklą yra pateikta šiose taisyklėse.
  • Prieigos prie asmens duomenų, kuriuos pateikėte darbstuole.eu, registruodamiesi arba pateikdami pirkimo užsakymą.
  • darbstuole.eu gali tinkamai administruoti jūsų pirkimo užsakymą tik turėdama aktualią informacija.
  • Dėl asmens duomenų tvarkymo apribojimo ar pakeitimo ar ištrynimo (pvz., asmens duomenų blokavimo, taisymo, papildymo ar sunaikinimo), jei manote, kad darbstuole.eu vykdomas asmens duomenų tvarkymas yra nesuderinamas su jūsų asmeninio ir privataus gyvenimo apsauga arba prieštarauja teisės aktams.
  • Asmens duomenų ištrynimo (t.y. teisė būti pamirštam) arba jų tvarkymo apribojimo, jei jie nebėra reikalingi nurodytais tikslais arba jei darbstuole.eu nebeturi jokio teisinio pagrindo tvarkyti asmens duomenis, įskaitant atvejus, kai nesutinkate su tolesniu jūsų duomenų tvarkymu. Esant pirmiau nurodytoms sąlygoms, darbstuole.eu sunaikins visus ar dalį jūsų duomenų.

7.2. Jeigu darbstuole.eu klientai nesutinka su asmens duomenų tvarkymu, jei siunčiami reklaminiai pranešimai arba atliekamas pirkimo preferencijų vertinimas,  tuo pagrindu darbstuole.eu nedelsdama nutraukia asmens duomenų tvarkymą šiais tikslais.

8. Saugumas ir duomenų apsauga

8.1. darbstuole.eu yra įsipareigojusi saugiai laikyti ir saugoti jūsų asmens duomenis. Asmens duomenys tvarkomi griežtai laikantis galiojančių taisyklių, įskaitant Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR). 

8.2. Visi elektroniniai asmens duomenys saugomi duomenų bazėse ir sistemose, prie kurių gali prisijungti tik tie asmenys, kuriems priklauso tiesiogiai tvarkyti asmens duomenis šiose taisyklėse nurodytais tikslais. Prieiga prie šių asmens duomenų yra apsaugota slaptažodžiu ir kitomis priemonėmis. darbstuole.eu reguliariai tikrina asmens duomenų saugumą ir mūsų apsauga yra nuolat tobulinama.

9. Kontaktiniai duomenys

9.1. Susisiekite su monmno.lt el. paštu info@darbstuole.eu  jei norite daugiau sužinoti apie mūsų atliekamą asmens duomenų tvarkymą ar pasinaudoti savo teisėmis.

10. Galiojimas

10.1. Šios taisyklės galioja nuo 01.12.2021.